Milovali ho a starali sa o neho od čias, keď bol malým šteniatkom. Reč je o Lordovi, ktorý sa stal fantastickým spoločníkom, no zároveň aj ochrancom staršej dámy. V osudné ráno však nepribehol na zavolanie a zdalo sa, akoby sa po ňom zľahla zem. Niekto ho totiž ukradol priamo z dvora.

Natalia Stadik pochádza z Ukrajiny, pričom sa jej verným kamarátom stal stredoázijský ovčiak, ktorý dostal majestátne meno Lord. V roku 2017 bol však ukradnutý priamo z dvora. Rodina sa zúfalo snažila chlpáča nájsť. Prehľadávali okolie, rozvešali stovky plagátov a sociálnymi sieťami sa šírila jeho fotografia.

Smutnej dáme sa dokonca vyhrážali podvodníci, ktorí za psa žiadali výkupné, aj keď ho v skutočnosti nemali. Prešli dva roky a rodine sa milovaného člena rodiny nepodarilo nájsť. Vo chvíli, keď už strácali nádej, sa ozvala Natalií kamarátka z ďalekej Austrálie, ktorá si všimla status ukrajinského útulku na sociálnej sieti.

Nadšená žena sadla do auta, pričom cesta do útulku trvala celé dva dni. Pri pohľade na Lorda sa však neubránila slzám, keďže bol veľmi zúbožený a vychudnutý. Údajne bol na ľudí agresívny, no keď ho Natalia oslovila, hneď bolo jasné, že to je opäť ten milý chlpáč.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto | Video: Facebook/МКП “Щасливі тварини”