Žilková dostala kopačky cez e-mail: Manžel konečne priznal dôvod!

Dátum:

Herečka Veronika Žilková a veľvyslanec Martin Stropnický patrili k stabilným českým párom. Pred pár týždňami však došlo k náhlemu zvratu, ktorý šokoval predovšetkým známu blondínku. Žiadna zo žien by rozhodne nechcela dostať kopačky cez e-mail.

Jeden z najznámejších českých párov čaká po 14-tich rokoch vzťahu rozvod. Martin Stropnický je veľvyslancom ČR, ktorú zastupuje v Izreali. Aj keď sa obľúbenej herečke nechcelo odísť od rodiny a priateľov, pre milovaného manžela to urobila. Nedávno si dokonca dvojica užila dovolenku v Dubaji.

60-ročná blondínka následne dostala e-mail, v ktorom sa s ňou politik rozišiel. Podľa jeho slov Žilkovú už nemiluje a ospravedlňuje sa. Práve toto mal byť hlavný dôvod rozvodu. Prípadnú milenku odmietal. S jeho menom sa však začala spájať konzulárna asistentka, ktorá pracuje v Tel Avive od roku 2016. Podľa informácií českého portálu Blesk.cz mala zálusk na vplyvného a bohatého muža a dokonca tvrdila, že ho určite rozvedie.

Konkrétne má ísť o Markétu Horňákovú, ktorá má byť častým hosťom v rezidencii Stropnického. Túto informáciu dostala aj Žilková, a to z prvej ruky. ,,Manžel mi pred pár dňami túto mladučkú milenku osobne priznal. Viac to na žiadosť manžela nebudem komentovať,“ uviedla pre Blesk.cz.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: blesk.cz  |  Foto: FB/Markéta Horňáková, IG/veronikazilkovastropnicka

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Pozor na obľúbenú kozmetiku pre deti: Hrozia kožné infekcie!

Úrad verejného zdravotníctva na svojej oficiálnej webovej stránke upozorňuje...

Vašek z Luneticu zrazil chodca: Šokujúce detaily z tragickej nehody!

14. mája bol člen českej kapely Lunetic účastníkom tragickej...

Nepríjemný šok pre Pročka: Reklamné pútače mu posprejovali nápisom…!

Bývalý zabávač bol odjakživa zvyknutý na tvrdú kritiku zo...

Vláda konečne schválila balík pomoci: Túto sumu dostanú rodiny!

Balík pomoci pre rodiny vyvolal v posledných dňoch ostré...