Slovenská hviezda Instagramu, ktorú podporujú státisíce fanúšikov, má, zdá sa, dokonalý život. Aj ona je však len človekom, pričom ako sama uviedlla, to, že ľudia na sociálnych sieťach neukazujú smútok neznamená, že všetko v ich živote je v poriadku.

Zuzana Plačková (28) patrí k najúspešnejším Slovákom na internetovej scéne, avšak aj ona je iba človek z mäsa a kostí. Napriek úspechom v podnikaní si v posledných hodinách prechádza najťažšími chvíľami v živote. Tesne pred Vianocami totiž prišla o svojho milovaného otca, ktorý iba pred rokom prekročil prah päťdesiatky. Influencerka mala už o dva dni odletieť na dovolenku a miesto toho sa vrátila do rodnej Čadce, kde ju už spolu s manželom čakala trúchliaca rodina.

“Ďakujem ti za to, ako si ma vychoval a urobil zo mňa veľmi silnú ženu schopnú čeliť tomuto svetu s nadhľadom tak, ako si to robil ty vždy. Ďakujem ti za trpezlivosť, ktorú pri mne ste v detstve museli mať, keď som vyvádzalala… Ďakujem, že si sa so mnou ako malou učil do školy a veľa toho ma naučil a že si sa s nami vždy hrával všetky spoločenské hry ako správny otec a vždy v nedeľu si varil náš obľúbený obed… I keď nie vždy bolo dobre, no vždy som ťa ľúbila, lebo som celá po tebe. Verím, že už ťa nič nebolí a je ti konečne dobre. Odpočívaj v pokoji, nikdy na teba nezabudneme…. Ľúbime ťa,” odkázala otcovi do neba. Úprimnú sústrasť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/Queen.Plackova