Rodrigo Alves, živý Ken, ktorý sa preslávil po celom svete svojou neutíchajúcou túžbou po umelej dokonalosti, sa dnes už hlási k menu Jessica Alves. A veru, právom! Nielenže jej hrudník zdobia dva obrovské prsníky, ale ani pod sukňou to už nie je to, čo bývalo!

Jessica Alves sa pre britský magazín Dailymail zdôverila s detailami, ktoré sprevádzali jej operáciu zmeny pohlavia. Na zákrok sa rozhodla pocestovať až do Bangkoku, kde na prestížnej klinike pôsobí jeden z najvyhľadávanejších chirurgov v oblasti zmeny pohlavia. Za operáciu utratila približne 16 000 €, svoje rozhodnutie však rozhodne neľutuje: „Vo veku 37 rokov sa cítim, akoby som sa znovu narodila. Milujem moju vag*nu, je trošku napuchnutá, ale je rozkošná,“ opisuje Jessica pocity nadšenia.

Úspešná influencerka priznáva, že jej nový pohlavný orgán vyzerá od originálu na nerozoznanie. Neovag*na, ktorá už štvrtý deň zdobí Jessicin rozkrok, má dokonca samolubrikačnú schopnosť a už o tri mesiace ju môže použiť pri pohlavnom styku! A aby toho nebolo málo, na sociálnej sieti dokonca zverejnila kontroverznú fotku priamo z operačného stola.

Záber z operačného stola nájdete >>>TU<<<!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: dailymail.co.uk | Foto: wikimedia.org, IG/jessicaalvesuk, victorggg