ZLATÝ BZUČIAK od kata Jara Slávika! Zdeněk s Matýskom ovládli Česko i Slovensko smiechom!

Dátum:

Šou Česko Slovensko má talent je doslova nabitá výnimočnými ľuďmi, ktorí prišli pred porotu predviesť svoje zaujímavé zručnosti. Aj keď ide v drvivej väčšine o spevákov či tanečníkov, z času na čas sa na pódiu objaví i niekto, kto sa absolútne vymyká číslam, na ktoré sú porotcovia i diváci zvyknutí.

V uplynulej epizóde šou Česko Slovensko má talent sa medzi inými na pódium postavil aj 49-ročný Zdeněk Polach z Prahy, ktorý porote zvestoval, že so sebou, žiaľ, musel zobrať i dieťa svojho kamaráta. Z toho sa napokon vykľula postavička Matýska, ktorá rozosmiala všetkých prítomných nielen v sále, ale aj pred televíznymi obrazovkami.

Zdeněk vo svojom čísle akoby improvizoval, čo ocenila najmä štvorica za stolom, ktorá rozhoduje o postupe či vyradení súťažiacich. Všetkých napokon prekvapil čin Jara Slávika, ktorý na masívne výzvy publika napokon stlačil „zlatý bzučiak“ a vtipnú bruchomluveckú dvojicu poslal priamo do finále šou.

Zdroj: JOJ.sk

Deny
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

AKTUÁLNA SPRÁVA! Obľúbená módna značka na Slovensku končí!

Nie je žiadnym tajomstvom, že pandémia koronavírusu výrazne zasiahla...

Odhodila zábrany: Vo vysokom štádiu tehotenstva sa ukázala celkom NAHÁ!

Podnikateľka a influencerka Zuzana Strausz Plačková potvrdila vo februári...

Tvrdá rana pre Matoviča: Táto strana ho prestala podporovať!

Pred parlamentnými voľbami 2020 spolu plánovali vytvoriť novú vládu,...

Filmový svet v slzách: Známy herec ZOMREL náhle počas natáčania!

Filmový svet skončil v slzách po náhlej a nečakanej...