Zatiaľ, čo TV Markíza slávi úspechy s dobovým seriálom Dunaj, k Vašim službám, už od začiatku januára si na obrazovkách RTVS mohli diváci raz týždenne pozrieť časť iného seriálu. Ten ale končí.

Seriál čas nádejí tak má skutočne len osem epizód, tá posledná bude odvysielaná v nedeľu 25. februára.

„Už v nedeľu 25. februára odvysiela RTVS finálovú epizódu historického seriálu Čas nádejí. Pôvodný slovenský seriál si pútavým dejom, majstrovským filmovým spracovaním a výnimočnými hereckými výkonmi získal srdcia státisícov divákov, ktorí každú nedeľu netrpezlivo čakali na ďalšiu epizódu. Počas uplynulých siedmych týždňov sa seriál pravidelne držal nad polmiliónovou hranicou sledovanosti. Finálové rozuzlenie dramatického príbehu odvysiela RTVS už v nedeľu 25. februára o 20.30 h na Jednotke,“ uviedol Filip Púchovský z PR telerozhlasu.

V seriáli žiarili herci či herečky ako Daniel Žulčák, Dominika Morávková Zeleníková, Zuzana Mauréry, Matej Landl, Róbert Sipos, Katarína Krajčovičová, Ady Hajdu, Martin Šalacha, Michal Režný a mnohí ďalší.

Seriál mapoval osudy jednej rodiny (Violovských) v turbulentnom období rokov 1914-1951, behom ktorých svet ovplyvnili a pretvárali dve svetové vojny, rozpad Rakúsko-Uhorska, neľahké medzivojnové obdobie a rozporuplné obdobie po konci 2. sv. vojny. Práve rokom 1946-1951 sa má venovať posledná časť seriálu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený ZOOM TALENT AGENCY (@zoomtalentagency)

Zdroj: Aktuality.sk | Foto: IG/viktoria.juristova