Herec a spevák Richard Autner aktuálne hviezdi v ôsmej sérii šou Let’s Dance, kde patrí k najväčším favoritom súťaže. Umelec Slovenského národného divadla, ktorý má na svojom konte aj zopár úspešných skladieb, sa najnovšie ukázal fanúšikom s celkom novým imidžom!

30-ročný fešák, ktorého diváci poznajú zo seriálov Nemocnica, Slovania či Pravá tvár, momentálne hviezdi na tanečnom parkete šou Let’s Dance. Richard ešte pred spustením obľúbeného projektu priznal, že pohyb nie je jeho silnou stránkou a Ján Ďurovčík ho mal dokonca vyhodiť z tanečného castingu do muzikálu. Ako sa však ukázalo, disciplína a tvrdá práca prinášajú svoje ovocie, pričom práve Richard s Dominikou Roškovou patria k najlepším párom.

Kým diváci sú u potetovaného krásavca zvyknutí na hustú bradu, aktuálne fanúšikov prekvapil nečakaným záberom. “Po dvoch rokoch bez brady. Niečo sa chystá!” napísal záhadne s označením “herec”, čím môžeme iba predpokladať, že pôjde u úlohu pred kamerami. Spoznali by ste v oholenom Rišovi bradatého elegána z tanečného parketu?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: IG/richardautner, tvmarkizaofficial