Vyzerá to tak, že v Markíze nastanú zmeny, ktoré to tam celé trochu premiešajú. O tom, že sa v Televíznych novinách objaví nová moderátorská dvojica, sme vás už informovali, no čo bude s Kalisovou?

[sociallocker]Sympatická moderátorka Miriam Šmahel Kalisová (30) sa kedysi objavovala v hlavnom spravodajstve televízie, no po nejakom čase sa tretia moderátorská dvojica zrušila a tak skončila v nočných správach. Tie prestala Markíza divákom ponúkať akurát v čase, kedy Miriam odišla na materskú dovolenku. Po jej návrate dostala šancu v rôznych projektoch, no do spravodajstva ju už nezaradili.

Zmena nastala koncom marca, kedy moderátorke ponúkli možnosť moderovať dočasne Reflex za Viktora Vinczeho, ktorý účinkoval v zábavnej šou Tvoja tvár znie povedome. No Viktor sa v Reflexe ani po jej skončení neobjavil. Dokonca podľa zverejnených informácii, začne spolu s Danicou Kleinovou moderovať Prvé Televízne noviny.

tvár
Viktor účinkoval v šou Tvoja tvár znie povedome

 „Ja som momentálne veľmi spokojná s tým, ako je to teraz. Danicka a Viktor budú v Prvých Televíznych novinách perfektní a veľmi im držím palce,” vyjadrila sa pre topky Miriam, ktorá sa pripravuje aj na moderovanie novej relácie.

Zdroj: topky.sk | Foto: Facebook[/sociallocker]