Na Farme 15 sa uskutočnil druhý duel, pričom išlo o zmiešaný súboj. Šance farmárov boli vyrovnané, čo sa napokon ukázalo aj v jednotlivých disciplínach. Napätie pretrvávalo až do konca, keďže o víťazovi rozhodla posledná disciplína. Farma tak prišla o ďalšieho súťažiaceho.

V nedávnom dueli sa proti sebe postavili Daniel Kňažík a Sára Vrablecová. Práve kontroverzný mladík dostal možnosť určiť poradie disciplín, pričom ako prvú si zvolil úlohu, v ktorej museli farmári prostredníctvom heveru prenášať červené víno.

Šikovnejší bol v tomto prípade technický analytik, no Sára mu to vrátila hneď v druhej disciplíne, keď bola rýchlejšia v chytaní vajíčok a prejdení labyrintu. Následne na súťažiacich čakala úplne nová disciplína s názvom bocian. Duealnti museli udržať gulôčku pomocou valčeka o drevený hranol, no museli stáť na jednej nohe.

Členovi generácie Y sa podarilo uchmatnúť ďalší bod. Štvrtou disciplínou boli tzv. vrkoče, kedy súťažiaci rozplietli laná, aby sa dostali ku kľúču, ktorý im umožnil otvoriť truhlicu. Po otvorení museli zložiť slovo, ktoré po písmenách vsunuli do pripraveného panela. S veľkým náskokom sa podarilo vyhrať rodáčke z Malaciek.

Rozhodujúcim sa tak stal vedomostný kvíz. Obaja farmári ukázali fantastické znalosti v rôznych oblastiach, čo ich doviedlo do remízy. Moderátor Marek Fašiang bol nútený pokračovať v rozstrele. Poslednú otázku správne zodpovedala Sára, ktorá sa stala víťazkou duelu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TV Markíza  |  Foto: FB/Farma