Je obľúbená, úspešná a patrí k najvplyvnejším osobnostiam mediálneho sveta. Nikdy sa nevyjadrovala k politickej situácií v našej krajine, ba dokonca nepodporovala žiadneho politického kandidáta. O to viac je šokujúcejšie, že sa rozhodla získať najdôležitejšiu pozíciu na Slovensku.

Gabriela Drobová (44) v minulosti pracovala ako dramaturgička v televízií Markíza. Spolupracovala na niekoľkých úspešných projektoch, pričom sa aktuálne venuje predovšetkým móde. Stala sa totiž riaditeľkou televízie Fahion TV. Aj z tohto dôvodu je možné vidieť ju predovšetkým na spoločenských akciách, ktoré sú úzko späté s týmto odvetvím.

Je však viac ako zrejmé, že Gabika si vie samu seba predstaviť v úplne inej pozícií, pričom svojím rozhodnutím prekvapila širokú verejnosť. Na sociálnej sieti totiž zverejnila video, kde priznala konkrétne plány do budúcna. ,,Mám 44 rokov, vzdelanie, skúsenosti a hlavne energiu, aby som sa pustila do najväčšieho poslania v mojom živote. Ja som sa rozhodla, že idem s kožou na trh a pokúsim sa o kandidatúru na post prezidenta Slovenskej republiky,“ sebavedome vyhlásila skúsená manažérka.

Zdroj: Facebook  |  Foto: Facebook, Instagram  |  Video: Facebook