Ako sa hovorí, po búrke vždy vyjde slnko. Známa exfarmárka koncom októbra minulého roku prišla o vytúžené dieťatko. Avšak netrvalo dlho a dozvedela sa krásnu správu, a to, že jej pod srdcom rastie ďalšie.

Evu Zelníkovú Strážnickú preslávila 9. séria reality šou Farma, kde patrila k neprehliadnuteľným kráskam. V súčasnosti je z nej úspešná influencerka a mentorka, ktorá pomáha ľuďom transformovať svoj život k lepšiemu.

Už päť a pol roka je Evka vydatá a spolu s manželom vychovávajú rozkošného 3-ročného synčeka Mattea. K nemu mal na jar tohto roku pribudnúť súrodenec, avšak rodinu postretla veľká rana. Mamička v 12. týždni tehotenstva o dieťatko prišla a musela porodiť mŕtvy plod. Našťastie, na manželov opäť zasvietilo slnko a hlásia krásnu novinu.

,,Prekvapenie, tak sme sa dočkali! Život je ako na horskej dráhe.. keď sa zmieriš s tým, že asi z toho nič nebude, zhora ti pošlú vzápätí darček. 50% už máme za sebou, ešte nás čaká druhá polovica, tak držte palce,” prihovorila sa k sledovateľom na Instagrame tehotná exfarmárka.

,,Musím povedať, že toto bol fakt zaujímavý rok plný skúšok, s láskou však všetko prijímam tak, ako to prichádza, aj keď to bola samá šoková terapia:) Začať skúšať sme mali až neskôr, ale podarilo sa na prvú, keď sme to najmenej čakali. Kopec srandy, čo vám poviem,” oznámila nadšená Evka, ktorej dnes lekár napísal na papierik aj pohlavie očakávaného bábätka. Zatiaľ si ho však nepozrela, a tak stále nevie, či jej v brušku rastie dievčatko alebo chlapček. Srdečne gratulujeme!


Zdroj/Foto: Instagram/evazelnikova