Čo by sme my ženy neurobili preto, aby sme sa samy sebe páčili čo najviac. Kráska známa z reality šou Farma, ale aj Ruža pre nevestu sa pred pár dňami odhodlala ísť na zákrok, ktorý jej z tváre odobral neželaný tuk.

Beáta Rusnáková sa preslávila účinkovaním v 12. sérii Farmy, kde si svojou úprimnosťou a humorom získala tisíce fanúšikov. Po tom, čo sa minulý rok objavila aj v šou Ruža pre nevestu, kde bojovala o srdce Tomáša Tarra, sa ale ich počet ešte zvýšil. Teraz ju sleduje na Instagrame viac ako 80-tisíc ľudí.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa B E Á T A R U S N Á K O V Á (@bejba99)

Bejba síce nepatrí medzi ženy s mierami 90-60-90, no o svoj zovňajšok sa patrične stará a aj pravidelne cvičí a snaží sa zdravo stravovať. Z tváre však ide tuk dole o niečo ťažšie, a tak sa čiernovláska rozhodla zveriť do rúk odborníčkam z estetickej kliniky, ktoré jej v oblasti podbradku a líc rozpustili tuk injekčne a následne ich vytvarovali.

,,S touto inovatívnou procedúrou dosiahnete vytúžený vzhľad bez chirurgického zákroku,” píše sa vo videopríspevku, v ktorom Beu môžete vidieť pred a po zákroku. Zatiaľ ale nejde o konečný výsledok, ten príde až po treťom sedení.

tuk

Zdroj/Foto: Instagram/bejba99