Pôvabná tmavovláska bola na vrchole svojej slávy, pričom dostávala pracovné ponuky z každej strany. Všetko sa zmenilo v priebehu pár sekúnd, keď mala ťažkú autonehodu. Utrpela vážne zranenia a sama priznáva, že pohľad na seba ju momentálne znechucuje.

Evgeniya Smetanina je prvou ruskou vicemiss za rok 2017, vďaka čomu sa jej modelingová kariéra rozbehla raketovou rýchlosťou. Ako sama uviedla, hektický život plný módnych prehliadok a fotení si naplno užívala. Tak ako v iné dni, aj tentokrát sa do práce presúvala taxíkom, keď sa čelne zrazil s nákladným vozidlom.

Taxikárka za volantom totiž dostala mikrospánok, pričom ťažké zranenia utrpela práve 30-ročná modelka. Po nehode prežila klinickú smrť a momentálne je pripútaná na invalidný vozík, nakoľko si vážne zranila chrbticu. Evgeniya zároveň utrpela poranenie hlavy, pľúc, tváre a má niekoľko zlomenín končatín.

Známa kráska priznala, že pohľad na seba ju ničí a je priam znechutená. Aj napriek tomu sa však mesiac po nehode rozhodla zverejniť zábery s bolestivými zraneniami. Fanúšikovia ocenili, že bola natoľko odvážna a ukázala sa aj v časoch, keď sa necíti najkrajšia. A čo sa stalo s taxikárkou, ktorá spôsobila autonehodu? Utrpela iba ľahké zranenia a bývalej misske sa kvôli zlému svedomiu snaží pomôcť, ako sa dá.

Fotografie po autonehode môžete vidieť —TU—!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: dailymirror.co.uk  |  Foto: Facebook/ Евгения Сметанина, Здесь Фейсбук, Сметанина Евгения