Známa markizáčka, ktorá sa často objavuje v zábavnej relácii Chart Show či Tvoja tvár znie povedome, už svoje bruško rozhodne neskryje. Na sociálnu sieť pridala novú fotku s tehotenským bruškom, ktoré jej mimoriadne pristane…

Známa markizáčka Monika Sakmanová (28), ktorá účinkuje v dievčenskej tanečnej kapele Ladylicious, pred časom prekvapila všetkých fanúšikov, keď sa prevalila informácia o jej prvom tehotenstve. Krásna tanečnica sa pritom viditeľne zaguľacuje a svoje bruško už rozhodne neskryje.

Monika bola pritom počas prvých mesiacov ešte pracovne aktívna a nechýbala pri natáčaní epizód Chart Show, kde ju teraz dievčatá v choreografiách zastupujú. Kráska, ktorá sa tak čoskoro stane spolu s partnerom Rakbym hrdým rodičom, sa na sociálnej sieti pochválila najnovším záberom na svoje zaguľatené bruško.

Tanečníčke tehotenstvo výrazne prospieva a je každým dňom krajšia. Dokonca sa stala fanynkou obľúbenej kolekcie oblečenia herečky Kristíny Tormovej a v jednom podarenom tričku sa aj ukázala. Presvedčte sa sami, to je ale krásna tehuľka!

Monika sa odfotila v tričku z kolekcie Kristíny Tormovej
Monika Sakmanová je krásna tehuľka
S Rakbym sa čoskoro stanú rodičmi

Zdroj | Foto: Instagram, Tv Markíza