Po 11-tich rokoch vzťahu to prišlo. Známa redaktorka a moderátorka TV Markíza sa odhodlala a obliekla sa do svadobných šiat. Od uplynulej soboty je vydatou pani a ako krásna nevesta sa ukázala aj na svojom Instagrame.

Reč je o Zuzane Vankovej, ktorá bola kedysi redaktorkou Telerána a dnes je prevažne tvárou markizáckeho webu, kde má na starosti rozhovory so známymi osobnosťami. Zuzka v sobotu povedala áno dlhoročnému partnerovi Kristiánovi. Dvojica spolu vychováva 3,5-ročného synčeka Artura.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Zuzana Skalíková (@zu_skalka)

Keďže blondínku predstava o svadbe dlhodobo stresovala, s polovičkou sa rozhodli pre obrad v úzkom kruhu. Veľká životná udalosť sa uskutočnila na Mestskom úrade v Trenčíne, odkiaľ obaja pochádzajú.

„Veľmi ma však prekvapilo a dojalo, koľko blízkych meralo cestu z Bratislavy kvôli nám doslova len na pár minút. Bolo to veľmi milé,“ prezradila pre Markiza.sk čerstvá pani Skalíková, ktorá vzhľadom na intímnejší priebeh svadby nevolila žiadnu pompéznu róbu. Práve naopak, Zuzka vsadila na jednoduchosť a bola skutočne prekrásna nevesta. Srdečne gratulujeme!

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Instagram/zu_skalka