V televízií Markíza oslavujú radostnú novinku známej tváre Televíznych novín. Tá až doposiaľ svoje sladké tajomstvo skrývala, no rozhodla sa vyjsť s pravdou von. Už čoskoro sa z nej po prvýkrát stane mamička a Markízu aj divákov tak čakajú viaceré zmeny.

Dlhoročná tvár Markízy Lenka Vavrinčíková si sadala so skalnou pravidelnosťou na moderátorskú stoličku večerných Televíznych novín. To sa však už čoskoro zmení, keďže pre portál markiza.sk potvrdila, že s priateľom Albertom čakajú po prvýkrát vytúžené bábätko!

Bábätko sme plánovali, tak sa veľmi tešíme. Môj lekár mi však odporučil dodržiavať pokojový režim, takže zostávam doma a s partnerom sa pomaly pripravujeme na všetky krásne povinnosti, ktoré nás čakajú,” uviedla šťastne Lenka.

Je tak jasné, že si dá popri krásnych povinnostiach s moderovaním na dlhší čas pauzu a v štúdiu ju už od dnes večer nahradia ostrieľané kolegyne. “Služby Lenky Vavrinčíkovej počas jej neprítomnosti budú suplovať moderátorky Danica Nejedlá a Miriam Kalisová. Obe majú skúsenosť s moderovaním večerných Televíznych novín, tak aj preto sme neboli nútení hľadať za ňu inú náhradu,” prezradil riaditeľ Centra spravodajstva a publicistiky Henrich Krejča. Blahoželáme!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: markiza.sk │ Foto: IG/tvmarkizaofficial, TV Markíza