Mnohé televízie sa môžu pochváliť množstvom  šikovných a pracovitých redaktorov. Medzi tieto televízie patrí i televízia Markíza, ktorá sa momentálne môže pýšiť redaktorkou, ktorá získala za svoju prácu významné ocenenie.

Súčasťou programovej ponuky televízie Markíza je aj relácia o ľuďoch pre ľudí, Reflex. Jedna z jeho stálych redaktoriek je aj nebojácna Kristína Kövešová. Kristína nám v poslednom čase prináša zaujímavé a nebezpečné informácie. Nebezpečné v tom zmysle, že už jej pri ich získavaní išlo niekoľkokrát doslova o život!

Pri snahe odhaliť žobrákov – podvodníkov v Bratislave po nej a kameramanovi hádzali kameňmi. Popri odhaľovaní ďalších podvodníkov videla, že sú ozbrojení. Momentálne pracuje na prípade psích zápasov na farme v Dolných Orešanoch, pri ktorom po nich jeden potenciálny páchateľ dokonca strieľal.

Za túto jej snahu získala Kristína prestížne ocenenie Osobnosť Bratislavy. Na sociálnu sieť pridala fotografiu s týmto popisom: “Zlatíčka moje, táto cena patrí Vám – všetkým dobrým ľuďom, ktorí mi pomáhajú. Osobnosť Bratislavy! Verím v dobro a spravodlivosť… a som vďačná, za všetkých dobrých ľudí… ľúbim vás.”

Kristíne gratulujeme a želáme veľa šťastia pri ďalších reportážach!

Zdroj: Instagram | Foto: Instagram