Ilustračná foto

Na svete azda nie je krajší pocit, keď oznamujete radostnú správu, že do vašej rodinky čoskoro priletí bocian. Podobné emócie majú aj členovia zo známej americkej skupiny, pretože ich „hudobná família“ v blízkej budúcnosti očakáva rovno trojitú nádielku.

Lady Antebellum je populárna a veľmi obľúbená americká hudobná skupina, ktorá vznikla pred 11 rokmi. Toto country zoskupenie sa skladá z troch členov- Hillary Scott, Charles Kelley a Dave Haywood. Počas svojej dlhoročnej kariéry vydali celkovo sedem albumov a mnoho úspešných piesní ako napr. Need You Now, Just A Kiss, You Look Good alebo Bartender. Domov si odniesli celkovo 52 prestížnych ocenení.

Okrem úspechov v hudobnej brandži majú nadaní umelci aj ďalšie dôvody na radosť. Dvom muzikantom sa totižto v približne rovnakom čase rozrastie rodinka o ďalších členov. Tieto radostné novinky oznámili spoločne a to na svojom oficiálnom instagramovom účte, kde zverejnili vskutku rozkošnú fotografiu všetkých svojich prvorodených detí. K nej pripísali, že sú veľmi nadšení z týchto správ.

Dave Haywood a jeho manželka sa stanú dvojnásobnými rodičmi už v decembri 2017 a k ich prvorodenému synovi Cashovi pribudne tentokrát dievčatko. Speváčka Hillary spolu s manželom očakávajú dvojčatá, ktoré by sa mali vypýtať na svet vo februári 2018. Ich štvorročná dcéra Eisele sa tak stane veľkou sestričkou.

Lady Antebellum- Need You Now

Zdroj | Foto: Instagram | Video: YouTube