Na svete azda nie je krajší pocit, keď oznamujete radostnú správu, že do vašej rodinky čoskoro priletí bocian. Podobné emócie majú aj členovia zo známej americkej skupiny, pretože ich „hudobná família“ v blízkej budúcnosti očakáva rovno trojitú nádielku.

Lady Antebellum je populárna a veľmi obľúbená americká hudobná skupina, ktorá vznikla pred 11 rokmi. Toto country zoskupenie sa skladá z troch členov- Hillary Scott, Charles Kelley a Dave Haywood. Počas svojej dlhoročnej kariéry vydali celkovo sedem albumov a mnoho úspešných piesní ako napr. Need You Now, Just A Kiss, You Look Good alebo Bartender. Domov si odniesli celkovo 52 prestížnych ocenení.

Okrem úspechov v hudobnej brandži majú nadaní umelci aj ďalšie dôvody na radosť. Dvom muzikantom sa totižto v približne rovnakom čase rozrastie rodinka o ďalších členov. Tieto radostné novinky oznámili spoločne a to na svojom oficiálnom instagramovom účte, kde zverejnili vskutku rozkošnú fotografiu všetkých svojich prvorodených detí. K nej pripísali, že sú veľmi nadšení z týchto správ.

Dave Haywood a jeho manželka sa stanú dvojnásobnými rodičmi už v decembri 2017 a k ich prvorodenému synovi Cashovi pribudne tentokrát dievčatko. Speváčka Hillary spolu s manželom očakávajú dvojčatá, ktoré by sa mali vypýtať na svet vo februári 2018. Ich štvorročná dcéra Eisele sa tak stane veľkou sestričkou.

Lady Antebellum- Need You Now

Zdroj | Foto: Instagram | Video: YouTube