Známa Slovenka, ktorá je zároveň dcérou obľúbenej moderátorky, sa rozhodla povedať to na plné ústa. V pravdivých slovách vyjadrila, čo si myslí väčšina ľudí o dnešnom trende vyumelkovaných dievčat a žien, ktoré sa bez prilepených mihalníc a mobilných filtrov ani nepohnú z domu.

Babsy Jagušák Heribanová (28) sa zanietene venuje móde popri svojej rodinke, ktorá sa pred dvomi rokmi rozrástla o malú Izabelku. Sympatická tmavovláska sa pohybuje v šoubiznise aj vďaka svojej mame a moderátorke Alene Heribanovej. Napriek tomu, že umelá krása začína byť stále viac trendy, má však Babsy jasný názor na rôzne skrášlenia či fotky upravené niekoľkými filtrami.

Ako sama prezradila, neplánuje na svojej tvári žiadne zásahy a obľúbila si aj nedokonalosti, ktoré sú jej prirodzenou súčasťou: “Mohla by som mať menší nos, napichané pery a čelo, umelé mihalnice… V dnešnej dobe sa vieme k “dokonalej” kráse dopracovať veľmi ľahko. Appiek, ktoré z nás vedia urobiť vylepšené verzie samých seba, je veľa a dermatologických kliník ešte viac. Ale ja som si vybrala prirodzenú krásu. Mám rada môj široký nos, kruhy pod očami, pehy, nesúmerné obočie, aj malé nedokonalosti na pleti…,” napísala na Instagrame.

Dodala tiež, že takéto dievčatá majú zrejme problémy so sebavedomím a neprijímajú sa také, aké sú: “Proste toto všetko ku mne patrí a nepotrebujem byť dokonalá, pretože tou pseudodokonalosťou klameme len samé seba. Problémy so sebavedomím si treba riešiť vo vnútri. Iba ak sa prijmeme také, aké sme, dokážeme byť so sebou spokojné,” uviedla na záver a pripojila fotku seba pred a po použití mobilných filtrov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Babsy s upravenou tvárou pomocou filtra (naľavo) a bez filtra (napravo)

Zdroj │ Foto: Instagram/babsyheriban, official_silviakucherenko, queen.plackova