Ruku na srdce, komu sa nestalo, že by zapol nejaký elektrospotrebič, ako sú práčka, sušička či umývačka, a počas jeho práce odišiel z domu? Keby to v pondelok spravila aj známa slovenská modelka, moderátorka a podnikateľka Barbora Bakošová, mohla sa vrátiť do vyhoreného bytu.

Druhá najkrajšia žena Slovenska pre rok 2015 zažila v pondelok doslova šok. To, čo sa odohrala v jej domácnosti, musela najprv spracovať. Na ďalší deň Barbora Bakošová o svojom strašidelnom zážitku porozprávala aj na Instagrame.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Barbora Bakoš (@barborabakos)

,,Včera sme skoro vyhoreli,” začala svoj príspevok. ,,Zapla som sušičku (podotýkam, že je, samozrejme, čerstvo po záruke) a o pár minút, šľahajú dosť veľké plamene, veľké asi ako celá sušička, u nás v šatníku. Našťastie, sme boli doma a podarilo sa nám požiar uhasiť. Ale ani si nechcem predstavovať, ako by to dopadlo, keby nie sme doma. Dovolím si tvrdiť, že by sme vyhoreli do tla, nakoľko kým by bol požiar viditeľný aj pre nejakých susedov, a najmä to bolo v čase, kedy je už väčšina ľudí v práci. Enzo bol, samozrejme, doma tiež,” opísala známa kráska.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Barbora Bakoš (@barborabakos)

Barbora prezradila, že práčku, sušicku či umývačku púšťa pred odchodom z domu stále. ,,O to viac som rada, že sme boli doma, to je naozaj šťastie. Ak vám vyhorí domov, musí to byť naozaj hrôzostrašné, lebo prídete o všetko. Zase opäť raz sa mi potvrdzuje to, že proti prírodným živlom, ako je oheň, voda či zemetrasenie, sme veľmi malí a bezmocní,” zamýšľa sa mladá podnikateľka.

Na základe skúsenosti, akú nechce zažiť naozaj nikto, Barbora usúdila, že povinnou výbavou každej domácnosti či prevádzky by mal byť hasiaci prístroj. ,,Poistenie domácnosti aj s možnosťou požiaru vzniknutého vadou domáceho spotrebiča a asi ani detektor dymu by som zvažovala, lebo ten jediný by vedel zachrániť túto situáciu, aj mimo našej prítomnosti,” napísala modelka. Na záver ľuďom poslala odkaz: ,,Život je krehký a má obmedzený čas. Nemrhajme ním. Užívajme si každú chvíľu.” 

Zdroj/Foto: Instagram/barborabakos