V minulosti sa o svoje súkromie pravidelne delila aj s fanúšikmi. Od istého času však prišla zmena a stiahla sa nielen zo šoubiznisu, ale i z očí verejnosti. Ako sa podarilo zistiť Novému Času, známa slovenská herečka Mária Bartalos už kočíkuje tretie dieťatko.

Bývalá hviezda seriálu Oteckovia, kde stvárňovala učiteľku Lindu, vymenila kariéru za rodinný život. Mária Bartalos v júni 2019 porodila synčeka Noela, ku ktorému o dva roky neskôr pribudol braček Jonatán. Pri dvoch súrodencoch však herečka s manželom Adriánom neostali.

V prvej polovici novembra uplynulého roku prenikla na verejnosť informácia, že krásna mamina nosí pod srdcom tretie dieťatko. V tom čase Mary pre magazín Život priznala, že sa nachádza už v siedmom mesiaci. Rovnako ako pri tehotenstve však známa kráska mlčí aj ohľadom pôrodu, ktorý prišiel pravdepodobne v januári. Kým v minulosti sa na Instagrame o šťastné momenty s radosťou delila, posledné mesiace je v pridávaní príspevkov zo súkromia úplne pasívna.

Novému Času sa však Máriu podarilo nafotiť, ako sa v uliciach Bratislavy prechádza s kočíkom, pričom spoločnosť jej robí aj jeden zo starších synčekov. Zo záberu je tak jasné, že rodinka Bartalosovcov sa rozrástla o nového člena.

Foto Márie s kočíkom si môžete pozrieť — TU —

Zdroj: Nový Čas | Foto: Instagram/maria.bartalos