Posledné dni má známa bratislavská nemocnica za sebou pôrody dvoch populárnych krások. Kým 25. apríla priviedla na svet svoju dcérku obľúbená influencerka a komička Klaudia Rusnák, dva dni pred ňou sa dievčatka dočkala aj inštruktorka jogy Vierka Ayisi.

Z Vierky Ayisi je mamina! Známa kráska tvorí pár s populárnym trénerom Janym Jandlom, s ktorým sa dali dokopy v máji 2022. Dvojica si prešla i turbulentným obdobím a v marci 2023 si povedala zbohom. O pár mesiacov si však k sebe opäť našla cestu. Krátko nato zaľúbenci oznámili očakávanie dieťatka a neskôr i zásnuby.

Dcérka už robí pár dní páriku veľkú radosť a narodila sa dokonca v rovnaký dátum ako pred 35 rokmi jej mamina. ,,Ahojte, volám sa Nalia Landl a prišla som na tento svet 23. 4. 2024 v deň 35. narodenín mojej maminky. Maminka aj ocinko sú zdraví a šťastní rodičia a odteraz sme krásna rodinka. Ďakujem vám, že ste na nás mysleli a držali palce,”  oznámila Vierka na Instagrame pri prvých snímkach s maličkou princeznou.

Zaujímavosťou je, že v izbe vedľa Vierky prežívala rovnako úžasné emócie i komička Klaudia Rusnák, ktorá prezradila ešte ďalšiu krásnu náhodu. ,,S Vierkou máme obe narodky a obe 35 rokov 23. 4 1989! Ona si dokonca porodila aj 23. 4! Stella mala termín 23. 4, ale asi chcela dve oslavy v jeden týždeň,” prekvapila a zároveň pobavila influencerka, ktorú fanúšikovia poznajú pod menom hellouklaudi.

Známa

Zdroj/Foto: Instagram/helloklaudi, vierka_ayisi