Známa speváčka Alžbeta, ktorá sa divákom zapísala do povedomia počas druhej série speváckej súťaže SuperStar, prežíva veľmi náročné chvíle. Len pred pár hodinami fanúšikom na sociálnej sieti oznámila, že jej milovaný priateľ spáchal samovraždu.

Alžbeta Kolečkářová sa zapísala do povedomia divákov v roku 2011, keď sa prebojovala až do 5. finálového kola súťaže SuperStar. Jej súpermi vtedy boli aj ďalšie známe mená ako Lukáš Adamec, Martin Harich či Gabriela Gunčíková. Betka sa dokonca počas súťaže zamilovala do Michala Šepsa, s ktorým tvorila istý časpár.

Ich cesty sa však rozišli a speváčka sa napokon zahľadela do Marcela, s ktorým tvorila pár až doposiaľ. Mladý muž, s ktorým vychovávala dve deti, sa však, bohužiaľ, rozhodol odísť z tohto sveta predčasne. Smutnú správu priniesla fanúšikom samotná Kolečkářová.

S bolesťou v srdci vám chcem oznámiť, že opustil tento svet náš milovaný Marcel. Bohužiaľ, život občas prichystá udalosti, ktoré neovplyvní ani žiadna duša a ani žiadna vyššia sila. Verím, že našiel svoj pokoj a mier v duši,” napísala smutné slová. Umelkyňa sa ale napriek obrovskej tragédii rozhodla nezrušiť plánované koncerty a vystúpenia: “Pretože práve naše ciele a sny sú to, čo nás drží nad vodou,” vysvetlila. Fanúšikov folklóru pred pár dňami zarmútila správa o úmrtí známej detvianskej speváčky.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: TV Nova, IG/alzbeta_koleckarova