Hoci to mnohí nepriznajú, stránku ako Po*nhub poznajú tkamer všetci a drvivá väčšina sa či už na nej, alebo na nejakých iných stránkach pre dospelých aspoň sem-tam pozrie na nejaký ten “zakazaný film”.

Spomínaná stránka kažodročne vyhodnotuje štatistiky za ostatných dvanásť mesiacov a čo sa týka kategórií, ktoré ľudia najčastejšie pozerali, sa zrodili i určité prekvapenia.

Čo sa týka najvyšších priečok, tak to až tak nie. Avšak azda najšokujúcejším zistením je, že kategórie ako granny či old woman (teda staré ženy alebo dokonca babičky) si polepšili aj o viac ako 100 percent.  Dokonca viac ako 1000-percentný nárast ziskala kategória Android a v stovkách percent narástla ja sledovanosť robotov a podobných kategórií.

Celosvetovo dominovala na tejto stránke kategória Hentai (teda animované p*rnofilmy), ktorá sa vysoko drží dlhodobo, v TOP 5 boli aj MILF (teda “mamičky”), lesbičky, Japonky a Filipínky. Práve Filipínci patria medzi najčastejších sledovateľov a priemerný čas návštevy na stránke majú úplne najdlhší zo všetkých krajín. Kategória lesbičiek ale už tradične vyhrala na Slovensku i v Česku, no aj v Austrálii alebo Kanade.

→ Štatistiky za ostatné desaťročie (2013-2022) ←

Zdroj: P*rnhub | Foto: IG/ladydeeofficial2020, IG/daisyliftsuk