Známy český herec, ktorý má na konte viacero tínedžerských, no i vážnejších filmov, má momentálne dôvod na radosť. Hoci sa túto krásnu novinku snažil pred verejnosťou zatajiť, všetko je už prezradené. Z umelca je čerstvý otecko, hoci okolo mena novopečenej mamičky je poriadny rozruch.

Český herec Jiří Mádl (36) spôsobil verejnosti poriadny šok. Ako totiž prezradil portál Super.cz, z obľúbeného umelca má byť čerstvý otecko. Tehotenstvo, ako i pôrod partnerky sa mu pritom podarilo pred všetkými dokonale utajiť.

Jiří má byť otcom malého chlapčeka, ktorý mal údajne dostať meno František. Záhadou však nateraz ostáva otázka, kto je vlastne mamičkou bábätka. Herec sa v roku 2021 dal dokopy s kostýmovou výtvarníčkou Andrijanou Trpkovič (44), ktorá je od neho o osem rokov staršia.

Obidvaja sa pritom verejne vyjadrovali k svojmu vzťahu so slovami, že sú spokojní. Všetko nasvedčuje tomu, že práve ona by mohla Jiřímu porodiť synčeka. Portál Extra.cz ale prišiel s informáciou, že pravda má byť niekde inde. Hviezda filmu Gympl má mať údajne podľa ľudí zo zákulisia bábätko s inou ženou. Herec sa však zatiaľ k novinke nevyjadril, a tak ostáva len počkať, kým on sám potvrdí alebo vyvráti tieto špekulácie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: super.cz, extra.cz │ Foto: YT/RTVS, Televízia JOJ