Slovenská herečka Monika Hilmerová je naozaj šarmantná a pôvabná mladá žena. Už viac ako sedem rokov je vydatá za tanečníka Jara Bekra a spoločne sa starajú o dve deti, dcérku Zaru a syna Leonarda. Čo sa to s ňou však stalo? Na jej poslednej fotke z Facebooku by ste na nej nenašli jedinú ženskú črtu!

Herečka Monika Hilmerová sa preslávila najmä vďaka účinkovaniu vo filmoch ako Bathory, Kandidát alebo Pokrvné vzťahy. Herectvu sa venuje už odmalička a vo svojom prvom filme si zahrala keď mala len 10 rokov.

Monika Hilmerová
Monika Hilmerová (42)

Nedávno však herečka na svojom profile na Facebooku uverejnila fotku, ktorej mnohí nemohli uveriť. Pózuje na nej totiž ako chlap so strniskom a drsňáckym postojom. Takmer sa na nej ani nepodobá! V popise však uviedla veci na pravú mieru a vysvetlila, že jej zovňajšok je len výsledkom jej šikovných rúk. Do mesta totiž mali prísť manželovi kamaráti, a Monika tak nechcela prekaziť pánsku jazdu. Zároveň sa jej však chcela aj zúčastniť, a tak si zvolila zlatú strednú cestu: “Ten prevlek stál za to! Reakcie a precitnutie trvali od jednej do asi 15tich sekúnd a nasmiali sme sa všetci, hoci sme sa samozrejme zdržali len veľmi krátko.” Jaro však Monikinu snahu odpísal (alebo skôr pochválil?) touto poznámkou: “Fuj, vypadáš ako ja pred 15timi rokmi…ja som sa vlastne oženil sám so sebou…”

Z Moniky Hilmerovej sa stal chlap!Podobnosť si všimli aj Monikini fanúšikovia a kreatívne prezlečenie náležite ocenili.


Zdroj: Facebook, Wikipedia | Foto: Instagram