Z českého šoubiznisu dorazila veľmi smutná správa. Známy herec od našich západných susedov prežíva mimoriadne kruté chvíle. Ako sa totiž dostalo na verejnosť, jeho 46-ročný syn, s ktorým si boli blízki, mal spáchať samovraždu. Podľa prvých informácií mal na seba namieriť zbraň.

Známy český herec Ivan Vyskočil prežíva obrovský smútok. Ako informuje portál Extra.cz, jeho 46-ročný syn Jakub mal spáchať samovraždu. 75-ročný umelec si bol s Jakubom veľmi blízky a pravidelne spolu trávili voľný čas. Keď zronenému hercovi zatelefonovali, ten nemohol od žiaľu ani rozprávať: “Áno, je to pravda, nehnevajte sa, vôbec nemôžem hovoriť,” odvetil s plačom.

Podľa prvých informácií sa mal Vyskočilov syn zabiť doma v nočných hodinách, kde na seba namieril zbraň. “Nechal dlhý dopis na rozlúčku. Dostal sa do nejakých dlhov a problémov,” uviedol zdroj z hercovho okolia. Syn Jakub pritom podnikal v oblasti dopravy a vlastnil veľkú firmu BusLine.

Hovorkyňa firmy potvrdila, že majiteľ v nedeľu ukončil svoj život a vyjadrila rodine úprimnú sústrasť. Jakub mal za sebou zanechať manželku aj deti. Jeden z hercových priateľov sa teraz obáva, čo bude nasledovať: “Toto Ivan nedá, zbožňoval ho,” uviedol. Český umelec bude v týchto náročných chvíľach nepochybne potrebovať oporu rodiny aj blízkych.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: extra.cz │ Foto: FB/Blesk.cz, YT/FACE TO FACE