Známy český herec, ktorý hviezdi ako hlavná postava v seriáli Ordinace, sa rozhodol po 50-ke opäť vliezť do chomúta. Na svojom Instagrame ukázal fanúšikom snúbenicu aj s krásnym prsteňom.

Martin Zounar (52) momentálne žiari v českom seriálu Ordinace, kde stvárňuje postavu lekára Boba. Hoci to nemá v televíznom manželstve práve ideálne, v skutočnom živote prežíva jedno z najkrajších období. Ako totiž prezradil denníku Ahaonline, čoskoro bude chystať svadbu.

Svoju milovanú Katarínu (39), ktorá pracuje ako psychologička a so známym hercom tvorí pár približne rok, totiž požiadal o ruku: “Máme šťastie, máme lásku,” napísal na sociálnu sieť a pridal aj krásnu fotku s Katkou a snubným prsteňom na ruke.

Ako herec priznal, určite túži aj po svadbe, ktorú by chceli stihnúť do roka a do dňa. Konkrétny dátum síce nechcel prezradiť, no naznačil, že sa už čosi chystá. Napriek čerstvému vzťahu sa nebráni ani ďalšiemu dieťatku: “Určite deti chceme. Je to to najkrajšie na svete,” dodal Zouran, ktorý už má dcéru z predošlého vzťahu. Dvojici blahoželáme!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Na ruke Katky sa trbliece zásnubný prsteň

Zdroj: ahaonline.cz │  Foto: Instagram/martin_zounar_official, Televízia JOJ