Po tom, čo rieka vyplavila telo zmrzačenej ženy, ktoré sa najprv nedalo identifikovať, začal hon na beštiálneho vraha. Pátranie však ukázalo šokujúcu pravdu. Stopy vyšetrovateľa zaviedli až ku známemu hercovi, ktorého neskôr usvedčili z tejto brutálnej vraždy. Ukázalo sa, že obeťou bola jeho manželka a jeho besnenie bolo výsledkom jej nevery.

Ruský herec Konstantin Kordo-Sysoev (47), ktorý na televíznych obrazovkách stvárňoval prevažne policajtov, sa stal surovým vrahom svojej tridsaťpäťročnej manželky Natálie. Tá pracovala ako letuška a mala pomer s dvoma mužmi. S Konstantinom sa chcela rozviesť, no on jej to však nechcel dovoliť.

Nakoniec manželské nezhody vyústili až do surovej vraždy, ktorá sa stala krátko po intímnom stretnutí s jedným z jej milencov. Rozzúrený manžel vzal do ruky drevenú palicu, v ktorej boli zapichnuté klince a nemilosrdne ju ňou začal biť.

Úbohej žene uštedril 69 rán, pričom po tomto brutálnom útoku nemala žiadnu šancu na prežitie. Jej telo zostalo neskutočne zohavené. Útočník následne po svojom besnom vyčíňaní zahodil mŕtvolu svojej manželky do rieky v blízkosti Petrohradu.

Netrvalo dlho a telo bolo objavené. Dokonca aj strom v blízkosti hrozivého nálezu bol celý od krvi a boli na ňom kúsky ľudského mäsa. Kedže zranenia obete boli úplne devastačné, najprv nebolo vôbec možné zistiť, o koho ide. Neskôr však Natáliu identifikovali jej príbuzní a to len vďaka jej cenným šperkom a ružovým gumákom s motýlikmi.

Konstantínovi, ktorý za tento skutok dostal prezývku ,,mäsiar” naparili jedenásť rokov v base. Rozsudok si vypočul v železnej klietke.

Zdroj: dailymail.com | Foto: pixabay, facebook Video: youtube.com