Kto by to bol povedal?! Slávna dvojica patrila k stabilným párom, pričom na verejnosti pôsobili vždy šťastne. Fanúšikovia si ich ako partnerov obľúbili a priali im harmonický vzťah. Médiami sa však začala šíriť správa o ich definitívnom rozchode.

Lauren Graham môžu diváci poznať predovšetkým ako hlavnú hrdinku Lorelai zo seriálu Ženy z rodu Gilmorovcov. Herec Peter Krause zase zahviezdil v seriáli 911, ktorý mapoval záchranárske zložky v akcii. Dvojica sa zoznámila už v roku 1995, no iskra medzi nimi preskočila až počas natáčania seriálu Parenthood v roku 2010.

Obaja si dali záležať, aby svoj vzťah utajili, keďže pred kamerou hrali súrodencov. Niet sa čo diviť, že tvorcovia sa báli kritiky zo strany fanúšikov, ak by vyšla najavo ich vzájomná náklonnosť. Po finálnej epizóde sa už nemuseli skrývať a na verejnosti sa oficiálne predstavili ako pár. Ich cesty sa však po 10 rokoch randenia napokon rozišli!

55-ročná herečka ešte minulý rok priznala v jednom z rozhovorov, že pandémia koronavírusu spôsobila náročné obdobie aj pre jej vzťah. S Petrom boli totiž oddelení päť mesiacov kvôli natáčaniu ďalších projektov v spojení s protipandemickými opatreniami. Paradoxom je, že kým partnerská kríza sa prehlbovala, vzťah herca s jeho synom sa ešte viac utužil. Zdá sa, že Lauren sa stala tretím kolesom na voze.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: people.com  |  Foto: Twitter