Známa a obľúbená tvár televízie JOJ je na pokraji síl. Svoj biznis, ktorý si roky starostlivo buduje, sa kvôli nariadenej štátnej karanténe ocitá v ohrození. V hre je aj najhorší scenár, že o všetko príde!

Moderátor relácií Nové bývanie či Inkognito je v koncoch. Vlado Voštinár (56) sa okrem dlhoročného moderovania venuje aj prevádzkovaniu areálu pre deti v Trenčianskej Teplej. Každoročné tábory a detské pobyty v prírode sú pritom jeho ďalším zdrojom príjmu, pričom v letných mesiacoch musí zarobiť aj na fungovanie priestorov v zime.

Nariadená karanténa a škrt v cestovnom ruchu ale narobili moderátorovi veľké vrásky na čele. Vypredaný turnus totiž musel stornovať alebo presunúť na jeseň. „Je to katastrofa! Od 15. februára máme vypredanú sezónu do posledného miesta a mám prázdny areál. Srdce mi plače, je mi smutno, lebo tá situácia v cestovnom ruchu je zúfalá,“ uviedol pre Nový Čas. Ak by Vlado napokon musel zrušiť tábory a aj jesenné školy v prírode, straty by sa vyšplhali až na 180-tisíc eur.

Čiastočné mínusy pritom moderátor vykrýva z vlastného vrecka, no ako upozorňuje, jeho zásoby nie sú neobmedzené. Aktuálne tak čaká na pokyny hygienika a priestory zatiaľ vymaľoval aj vydezinfikoval. „Ale keď hygienici urobia nejaké nezmyselné, striktné opatrenia v zmysle, že na izbe budú môcť byť iba dvaja, tri metre od seba, bude to veľmi zlá situácia,“ obáva sa Voštinár. Nevylučuje pritom ani najhorší scenár, že možno v decembri odovzdá banke kľúče od celého areálu a biznis zabalí.

V tomto areáli prevádzkuje moderátor detské tábory

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk │ Foto: YouTube/ADACOM Žilina, Instagram/tvjoj