Mladý slovenský herec, ktorého zbožňujú davy žien, včera počas predstavenia v SND náhle skolaboval. Čo sa vlastne stalo?

[sociallocker]Včera v podvečerných hodinách sa v bratislavskom SND odohrávalo predstavenie Bačova žena, na ktoré prišlo množstvo divákov. Tí ostali poriadne zaskočení, keď jednému z hercov došlo náhle zle. Reč je o mladom úspešnom hercovi Jánovi Koleníkovi (37), ktorý si získal početnú základňu fanúšičiek najmä vďaka účinkovaniu v seriáli Panelák, kde stvárnil drsného mafiána Masláka.

znamy herec skolaboval
Jánovi Koleníkovi prišlo počas predstavenia Bačova žena nevoľno.

Počas predstavenia si zrazu kľakol na zem a povedal, že mu prišlo zle. Krátko na to bola privolaná záchranka a predstavenie tak bolo prerušené. Herec je už podľa všetkého na tom lepšie a pre topky.sk prezradil, čo bolo príčinou jeho náhleho kolapsu: “Už sa cítim lepšie. Prišlo mi nevoľno asi z nejakého jedla. Všetko tomu teraz nasvedčuje,” upokojil fanúšikov mladý herec, ktorý je inak vo výbornej kondícií. Divadlo už medzitým zverejnilo oznam o vrátení vstupného všetkým, ktorí si stihli zakúpiť lístky. Podľa dostupných informácii sa ale môžeme na jeho návrat do práce tešiť už onedlho.

Zdroj: topky.sk | Foto: Facebook
[/sociallocker]