Známy slovenský moderátor, ktorý aktuálne žije už dlhšiu dobu na Kube, zavítal na rodné Slovensko. Počas pobytu v domovine sa pritom stihol v tajnosti oženiť so svojou mladučkou priateľkou, s ktorou vychováva dcérku aj synčeka. Veselica sa uskutočnila len v kruhu najbližších. 

Známy slovenský moderátor Jopo Poláček, ktorý sa v minulosti preslávil moderovaním hudobných relácií, už dlhšiu dobu žije za veľkou mlákou na Kube. 51-ročná televízna tvár si momentálne užíva svoju rodinku, v ktorej s 23-ročnou priateľkou Elizabeth vychováva dcérku Elizabeth Claire a syna Adama.

Moderátor si svoje súkromie stráži a rovnako ako v tichosti prebehli aj iné dôležité udalosti jeho života, prebehla aj tá najnovšia. Jopo sa totiž v tajnosti oženil! Civilný sobáš prebehol podľa informácií Plusky na Slovensku v Modre.

Na obrade boli okrem dvojice a ich detí prítomní len dvaja svedkovia a celý sobáš tak mal  veľmi komornú atmosféru v kruhu najbližších. Mladá nevesta tiež prekvapila béžovými šatami s členkovými čižmami, v ktorých však vyzerala napriek netradičnosti krásne, foto >>> TU <<<. Jopo následne dodal, že okrem formálnej ešte chystajú i veľkú svadbu, ktorá prebehne o rok priamo na Kube.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: IG/elipooh_1403, RTVS