Nie je to tak dávno, čo sme sa stali svedkami turbulencií vo vzťahu tejto celebritnej dvojice. Dnes sa však presviedčame o tom, že jej budúcnosť zrejme vôbec nebude ružová.

Problémy má totiž český hudobník Felix Slováček a jeho manželka Dagmar Patrasová. Len minulý rok sa v médiách prevalila Slováčkova nevera, no manžel českej herečky sľúbil, že sa všetko urovná. Na spečatienie svojho sľubu manželia uzatvorili dohodu, že Felix nebude manipulovať so spoločným majetkom. Dnes je však všetko inak!

Podľa informácií českého portálu Aha! už Slováček býva v spoločnej domácnosti so svojou milenkou. A nielen to! Nové hniezdočko lásky totiž stavia z majetku, ktorý zároveň patrí jeho (ešte stále) manželke! Niet divu, že sama Patrasová sa k veci nechcela vyjadriť. Nové sídlo svojej milenke totiž Slováček zariadil neďaleko ich spoločnej vily.

Dagmar Patrasová s manželom Felixom Slováčkom
Dagmar Patrasová (60) s manželom Felixom Slováčkom (73)

Podľa všetkého sa hudobník ku svojmu pomeru otvorene priznáva, a nevadí mu ani odsúdenie zo strany verejnosti. Napriek tomu, že si užíva s dámou, ktorá je od neho takmer o 40 rokov mladšia, mu jeho manželka dokázala tolerovať jeho prehrešky. Keď však teraz porušil dohodu, ktorú medzi sebou navzájom uzavreli, dá sa právom predpokladať, že sa schyľuje k ďalšiemu celebritnému rozvodu.

Zdroj: Ahaonline.cz | Foto: Wikipedia, Depositphotos.com