Baby boom ešte ani zďaleka neskončil, a tak sa svetový šoubiznis rozrastie o ďalšie celebritné bábätko. Tentokrát sa z nového prírastku teší známy americký spevák, skladateľ i tanečník, z ktorého sa stane štvornásobný otec.

Shaffer Chimere Smith je vo svete šoubiznisu známy najmä pod umeleckým pseudonymom Ne-Yo. Tento multitalentovaný Američan vstúpil do hudobnej brandže už ako mladý muž a jeho prvý veľký úspech nastal v roku 2004, keď sa z jeho piesne Let Me Love You, ktorú zložil, stal celosvetový hit. Ne-Yo patrí medzi vyhľadávaných skladateľov, jeho služby využili rôzne populárne hviezdy ako napr. Rihanna, Jennifer Hudson či Beyoncé. V hudobnom priemysle sa presadil aj ako spevák, ktorý má na konte mnoho známych a obľúbených hitov. K nim možno zaradiť piesne ako One In A Million, Because Of You, So Sick či Closer. Okrem spevu, skladaniu sa venuje aj produkovaniu, tancu či herectvu.

Ne-Yo však nezažíva úspechy len po pracovnej stránke, ale aj po súkromnej. Samotný populárny umelec totižto celému svetu oznámil, že prežíva jedno z najšťastnejších období vo svojom živote. Na svojom Instagrame prezradil, že je jeho manželka Crystal Renay Williams opäť tehotná. Pritom ich prvé spoločné dieťa, syn Shaffer Chimere Smith, Jr., sa narodilo len začiatkom minulého roka. Okrem toho, Ne-Yo má z predchádzajúceho vzťahu ešte ďalšie dve deti.

Budúci štvornásobný otecko najprv zverejnil koláž všetkých svojich detí, pričom svojho štvrtého potomka označil otáznikmi. Spevák zrejme ešte nevie, či im bocian prinesie chlapca alebo dievča.Následne zverejnil snímku so svojou milovanou polovičkou, ku ktorej pripísal: „Hádajte, kto bude mať ďalšie dieťa!?!“

Ne-Yo- Let Me Love You (Until You Learn To Love Yourself)

Zdroj | Foto: Instagram | Video: YouTube