Slávny spevák z populárnej chlapčenskej kapely 1D je momentálne na dne. Krátko na to, ako prišiel po rakovine o svoju milovanú maminu, ho navždy opustila aj mladučká sestra (†18)…

Obľúbený spevák z populárnej kapely One Direction Louis Tomlinson (27) prežíva obrovský žiaľ, z ktorého sa len ťažko spamätáva. Jeho 18-ročná milovaná sestra Félicité bola nájdená mŕtva vo svojom byte. Prípad ešte prešetruje polícia.

Louis zažil pritom nedávno životnú ranu, keď mu po rakovine navždy odišla mama vo veku 43 rokov. Zo straty sa ešte stále dáva dokopy, no ubehlo len pár mesiacov a život mu zasadil ďalší úder. Louis prišiel podľa informácii TheHollywoodgossip aj o svoju sestru, ktorú všetci zbožňovali.

Kráska mala napriek mladučkému veku dostať v stredu infarkt. K nebohej zavolal sanitku kamarát, ktorý bol práve v jej byte. Privolaní záchranári však Félicité nedokázali pomôcť a museli skonštatovať smrť. Polícia nateraz vylúčila užitie drog či cudzie zavinenie. Viac svetla do záhadnej smrti len 18-ročného dievčaťa vnesie zrejme až nariadená pitva.

Louis prišiel najprv o mamu a teraz aj o mladučkú sestru
18-ročná kráska zomrela v stredu na infarkt

Zdroj: thehollywoodgossip.com │ Foto: Instagram, Twitter