Už 2. decembra sa v bratislavskej Tipos Aréne stretne niekoľko zvučných mien, ktoré sa pobijú v ringu. Piateho pokračovania Fight Night Challenges by sa rád zúčastnil aj známy spevák a influencer David Key. Podarí sa mu to?

Na doposiaľ najväčšej a najdrahšej šou celebritných zápasov, v ktorej si zmerajú sily dokonca i účastníčky televízneho programu Ruža pre nevestu Tereza a Priscilla, by sa chcel postaviť do ringu aj kontroverzný spevák David Key. Zatiaľ však nemá súpera, a tak sa s otázkou ohľadom neho obrátil na sledovateľov na Instagrame.

,,Ja som sa rozhodol, že by som strašne chcel byť účastníkom Fight Night Challenges. A chcel by som niekoho podobného, ako som ja, vyzvať do súboja. Ten človek by mal byť taký známejší. Takže mi napíšte, dám vám sem takú anketku, alebo teda tu môžete odpovedať, a napíšte mi, s kým by ste si ma predstavili vo fighte,” šokoval vo svojom príbehu David, ktorý pred pár mesiacmi tvoril pár s exfarmárom Minhom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Rozhodnutie ľudu je pre mladíka veľmi dôležité, nakoľko jemu a jeho potenciálnemu protivníkovi zostáva na prípravu zápasu iba pár dní. Tak čo, koho by ste Davidovi poradili? Svoj názor nám môžete napísať do komentára pod príspevok na Facebooku.

David Key o zápase

 

Zdroj/Foto: Instagram/davidkeyofficial