Nemá ani tridsať, no život jej dal už niekoľko lekcií. No zároveň je táto žena príkladom toho, že istým udalostiam sa skutočne nevyhneme, no dá sa s nimi popasovať.

[sociallocker]Američanke, ktorej celé meno polícia nezverejnila, sa podarilo premôcť útočníka, ktorý sa ju vo večerných hodinách pokúsil znásilniť len pár stoviek metrov od jej domu. Žena sa sama vracala z práce a útočník na ňu podľa informácií číhal za stromami. Ženu zvalil na zem, no tá vďaka absolvovaným kurzom sebaobrany a slznému plynu muža dokonale spacifikovala a dokonca naňho zavolala políciu, ktorá paralizovaného útočníka vzala najprv na pohotovosť, kde mu bola diagnostikovaná fraktúra ruky a následne na policajnú stanicu. Ako celý prípad skončí, uvidíme.

Nebojácnej žene sa tak podarilo to, čo tisíckam žien nie, a čo sa nepodarilo pred pár rokmi ani jej. Práve po incidente z minulosti začala navštevovať kurzy sebaobrany a najmä vo večerných hodinách nevychádzať z domu bez rôznych obranných prostriedkov. A to isté odporúča aj ostatným ženám, bez ohľadu na to, či niečo podobné zažili, alebo nie.

Zdroj: nbcnews.com | Foto: depositphotos.com
[/sociallocker]