Svet filmu oplakáva ďalšiu veľkú stratu. Do hereckého neba navždy odišiel ďalši obľúbený herec, ktorého si mnohí zamilovali najmä vďaka postave v detektívnom seriáli Vraždy v Midsomeri.

Filmový svet sa opäť ponoril do smútku. Vo veku 74 rokov odišiel do hereckého neba obľúbený herec Nicky Henson, ktorého si davy fanúšikov zamilovali aj vďaka úlohe v detektívnom seriáli Vraždy v Midsomeri. Okrem toho ale stvárnil postavy aj v 30 filmoch ako aj seriáloch ako Inšpektor Morse či Panstvo Downtown.

Hensonovi sa stala osudnou rakovina, ktorú mu podľa informácií BBC diagnostikovali pred 20-timi rokmi. Napriek tomu sa tešil, že mu život dopriaval toľko ďalších šťastných rokov: “Nicky Henson zomrel po dlhom boji s rakovinou,” napísala jeho najbližšia rodina.

Nicky sa počas života oženil až dvakrát. Prvýkrát si zobral za manželku herečku Unu Stubbs, s ktorou vychovával dvoch synov. Ich zväzok však nevydržal a rozviedli sa. Na lásku ale nezanevrel a rozhodol sa to skúsiť aj po druhýkrát s baletkou Marguerite Porter, s ktorou mal ďalšieho syna. Manželstvo im tentokrát vydržalo vyše 30 rokov. Česť jeho pamiatke.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: bbc.com │ Foto: Twitter, Facebook/Autograph Giraffe Official