To nie je možné! Svet obletela smutná správa. Slávny spevák obľúbenej skupiny, ktorá sa chystala vyraziť na ďalšie turné, je mŕtvy. Potvrdila sa aj ďalšia tragická správa, že spevák si na život siahol sám…

Svetové noviny obletela tragická správa o úmrtí slávneho speváka skupiny The Prodigy. Keith Flint zomrel vo veku 49 rokov, keď bola do jeho domu na Brook Hill privolaná záchranka k mužovi v bezvedomí. Polícia na mieste vylúčila cudzie zavinenie, hoci pokračovali v obhliadke umelcovho tela.

Už o pár hodín ale prichádza ďalšia tragická informácia o tom, že Keith si mal na svoj život siahnuť sám. Šokujúcej správe nemôžu uveriť fanúšikovia ani členovia kapely. Oficiálna stránka The Prodigy zdrvujúcu novinu potvrdila na svojom profile: “Je to obrovský šok a smútok, s ktorým potvrdzujeme smrť nášho brata a najlepšieho kamaráta Keitha Flinta. Bol to skutočný pionier, inovátor a legenda. Navždy nám bude chýbať,” znejú smutné slová.

Keithova manželka, DJ Mayumi Kai mala byť v čase jeho samovraždy v Japonsku. Britský spevák, ktorého preslávil okrem iných aj hit Firestarter, mal v živote problémy s alkoholovou a drogovou závislosťou a bojoval aj s depresiou. V roku 2009 sa však mal z problémov vyhrabať a vyhlásil, že jeho novou drogou je vystupovanie a hudba. Rodine a najbližším speváka vyjadrujeme úprimnú sústrasť.

Zdroj: mirror.co.uk │ Foto: Facebook, Twitter