ZOMREL slávny spevák obľúbenej skupiny: Spáchal samovraždu!

Dátum:

To nie je možné! Svet obletela smutná správa. Slávny spevák obľúbenej skupiny, ktorá sa chystala vyraziť na ďalšie turné, je mŕtvy. Potvrdila sa aj ďalšia tragická správa, že spevák si na život siahol sám…

Svetové noviny obletela tragická správa o úmrtí slávneho speváka skupiny The Prodigy. Keith Flint zomrel vo veku 49 rokov, keď bola do jeho domu na Brook Hill privolaná záchranka k mužovi v bezvedomí. Polícia na mieste vylúčila cudzie zavinenie, hoci pokračovali v obhliadke umelcovho tela.

Už o pár hodín ale prichádza ďalšia tragická informácia o tom, že Keith si mal na svoj život siahnuť sám. Šokujúcej správe nemôžu uveriť fanúšikovia ani členovia kapely. Oficiálna stránka The Prodigy zdrvujúcu novinu potvrdila na svojom profile: „Je to obrovský šok a smútok, s ktorým potvrdzujeme smrť nášho brata a najlepšieho kamaráta Keitha Flinta. Bol to skutočný pionier, inovátor a legenda. Navždy nám bude chýbať,“ znejú smutné slová.

Keithova manželka, DJ Mayumi Kai mala byť v čase jeho samovraždy v Japonsku. Britský spevák, ktorého preslávil okrem iných aj hit Firestarter, mal v živote problémy s alkoholovou a drogovou závislosťou a bojoval aj s depresiou. V roku 2009 sa však mal z problémov vyhrabať a vyhlásil, že jeho novou drogou je vystupovanie a hudba. Rodine a najbližším speváka vyjadrujeme úprimnú sústrasť.

Zdroj: mirror.co.uk │ Foto: Facebook, Twitter

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Matovič chce regulovať politické diskusie: Ostrý odkaz od Dibákovej!

Igor Matovič plánuje zasiahnuť do fungovania politických diskusií, pričom...

Slovenská športová hviezda sa vydala: Bola z nej PREKRÁSNA nevesta!

Úspešná hviezda domácej športovej scény prežila uplynulý víkend jeden...

Slovenská speváčka ŠOKUJE: Túto nechutnosť šíria o Emme Čaputovej!

Emma Čaputová, dcéra slovenskej prezidentky, sa v minulosti opakovane...

Ďalší ŠOK: NAKA obvinila známeho poslanca!

V politickom prostredí je opäť rušno. Národná kriminálna agentúra...