Fanúšikovia sú v šoku. V noci zo soboty na nedeľu zomrel len 21-ročný raper, ktorý mal našliapnuté na skvelú kariérnu budúcnosť. Na sociálnej sieti sa objavilo jeho posledné video predtým, ako z ničoho nič prišiel o život.

V noci zo soboty na nedeľu zomrel za nejasných okolností mladý hudobný talent. Len 21-ročný Juice WRLD sa presúval súkromným lietadlom na letisko Midway v americkom Chicagu. Na letisku ale došlo k nečakanej tragédií.

Podľa portálu TMZ sa mal pohybovať po letisku, keď odrazu dostal záhadný záchvat. Privolaní záchranári ho našli v hroznom stave, pričom Jarad Anthony Higgins krvácal z úst. Krátko na to ho museli vyhlásiť za mŕtveho. DJ Akademiks zverejnil na sociálnej sieti video, ktoré zachytáva posledné šťastné chvíle raperovho života. Na palube lietadla s kamarátmi ešte netuší, aký osud ho čaká.

Mladý talent, ktorý len v pondelok oslávil 21. narodeniny, mal našliapnuté na skvelú kariéru. Na scéne sa objavil len nedávno, no za posledné dva roky sa v rebríčku Hot 100 umiestnilo až 25 songov umelca a na Instagrame ho sledovalo vyše 10 miliónov fanúšikov. Ešte uplynulý mesiac hovoril s kolegom, ktorý píše texty a spoločne vytvorili najmenej tisíc skladieb. Úprimnú sústrasť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: tmz.com │ Foto: Instagram/juicewrld999, Twitter