Zora Illiáš Czoborová je známa slovenská fitnesska, ktorá sa môže pýšiť dokonalou postavou, ale aj mnohými titulmi. Fanúšikom na sociálnej sieti sa pravidelne prihovára s dobrou náladou, no pred pár hodinami zverejnila video, kde sa jej namiesto úsmevu črtali v očiach slzy.

Zora sa rozhodla apelovať na fanúšikov, aby boli v kritickom období zodpovední a mysleli na bezpečnosť. Zároveň priznala, že manžel jej dlhoročnej kamarátky sa dostal do karantény. Pracuje ako záchranár a údajne musí byť v izolácii aj spolu s ďalšími 15 posádkami sanitiek kvôli nezodpovednosti Slovákov. ,,Prosím vás, buďte normálni, nepodceňujte túto situáciu! Čo sa o chvíľu budeme sami v tých sanitkách voziť?“ pýta sa nahnevane fitnesska.

53-ročná brunetka sa tak rozhodla pomôcť kamarátke a tašky s nákupom jej nechala pred dverami, keďže rodina má dve deti, pričom jedno z nich bolo v minulosti onkologickým pacientom. „Keď neberiete ohľad na seba, berte ohľad aspoň na druhých. Najhoršie, čo môžete spôsobiť, je, že takýmto správaním spôsobíte niekomu smrť,” povedala so slzami v očiach Czoborová.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: Instagram/zoraczoborova