Druhá májová nedeľa patrí každoročne mamičkám. Tej svojej poslala krásne poďakovanie aj slovenská prezidentka Zuzana Čaputová, ktorá sledovateľom ukázala fotku s milovanou mamou.

12. máj je deň, ktorý patrí mamám aj na sociálnych sieťach. Ľudia na profiloch zverejňujú fotky, či už so svojimi mamami alebo i deťmi, ktoré z nich spravili rodičov. Počas nedele sa nový príspevok objavil aj na profile našej prezidentky.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Zuzana Čaputová (@zuzana_caputova)

,,Moje veľké ďakujem dnes patrí našim láskavým mamám. Sú zdrojom pocitu bezpečia pre svoje deti, aj keď vyrastú. Dôverujú v schopnosti a v silu svojich detí, možno niekedy viac ako deti samotné. Prežívajú ich bolesti a držia ich nad vodou, aj keď samé nevládzu. Ja dnes za oporu ďakujem mojej mame,” napísala Zuzana Čaputová k spoločnej fotografii s výborne vyzerajúcou maminou.

Fico, Kotleba či Čaputová na prvých občianskych: Čo na nich poviete?

Naša hlava štátu zároveň uviedla, že myslí nielen na vlastnú, ale všetky mamy. ,,A zvlášť tie, ktoré sú v tieto dni oporou svojim chorým deťom. Na mamy, ktoré zažívajú násilie a snažia sa chrániť od neho svoje deti. Na mamy, ktoré sú na starostlivosť svojich detí samé alebo nedokážu dopriať svojim deťom to, čo by si želali.”

Na záver Zuzana Čaputová svojej mamine poďakovala za podporu, ktorú jej dáva celý život, a za to, že je jej mamou.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Zuzana Čaputová (@zuzana_caputova)

Zdroj/Foto: Instagram/zuzana_caputova