Po štyroch rokoch môžu Slováci opäť prejaviť svoj názor, pričom už o pár hodín sa otvoria volebné miestnosti po celej krajine. V posledných dňoch vyzývajú politici voličov, aby nenechali prepadnúť svoje hlasy a vybrali si politickú stranu, s ktorou sa najviac stotožňujú. Posolstvo v súvislosti s voľbami prišlo aj zo strany Zuzany Čaputovej.

Naša prezidentka sa pred sobotňajšími voľbami rozhodla osloviť Slovákov na sociálnej sieti, kde ich vyzvala, aby išli voliť. ,,Ako občania nemáme žiadnu dôležitejšiu a významnejšiu príležitosť, aby sme svojím hlasom ovplyvnili to, čo nás osobne presahuje. Aby sme ovplyvnili podobu a charakter nášho štátu,” upozornila Čaputová.

46-ročná blondínka je presvedčená, že záleží na hlase každého jedného voliča. Odvoláva sa na minulosť, keď o konečnom výsledku volieb rozhodli minimálne rozdiely. Slovákom zdôraznila, že práve ich hlas môže byť rozhodujúci. ,,Myslime, prosím, na to, že voľby nie sú koncom cesty. Sú začiatkom jej novej etapy. Aj po nich budeme všetci spolu dýchať ten istý vzduch, budeme tu spolu žiť a spolu tvoriť našu budúcnosť,” apelovala na občanov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Celé vyjadrenie Zuzany Čaputovej

Zdroj | Video: Facebook/Zuzana Čaputová  |  Foto: Facebook/Zuzana Čaputová, Pixabay