Zuzana Fialová sa považuje za jednu z najlepších herečiek na Slovensku a rozhodne ju musíme zadefinovať ako osobu, ktorá vyčnieva z radu. A aj vďaka jej postoju k životu sa dokázala postaviť hrozivému zážitku, ktorý jej zmenil život.

Fialová veľmi rada cestuje a navštevuje cudzie krajiny. Práve jeden z jej výletov ju stál takmer život. Uplynulo už šesť rokov od teroristického útok na letisku v Rusku, ktorého bola svedkom práve Zuzana.

Pri útoku ju tlaková vlna odhodila niekoľko metrov pričom mala rozstrieľanú celú pravú polovicu tela šrapnelmi. Kvôli jej zraneniam jej doktori oznámili, že už nebude môcť behať, čo je jej obľúbená činnosť. Zaťala sa a dnes pravidelne športuje.

Trvalé následky má však dodnes, keďže jej päť šrapnelov zostalo v tele. „Mám trvalé následky, cítim každú zmenu počasia, a keď nemám dostatok svalovej hmoty, tak mi šrapnely, ktoré vo mne zostali, tlačia na lymfu,” uviedla pre super.cz. No so smiechom zavtipkovala, že na letisku nepípa, čoho sa obávala a tak chodila s potvrdením od lekára. Za svoje zranenia údajne dostala odškodné v hodnote 35 000 eur.

Zuzana Fialová hovorí okrem iného aj o detailoch teroristického útoku

Zdroj: super.cz  |  Foto: Instagram