Rodinný seriál Oteckovia z produkcie TV Markíza sa teší mimoriadnemu záujmu televíznych divákov, pričom popularitu si nezískali len deti či mužskí protagonisti, ale aj ich krásne polovičky. Jednou z najvýraznejších a jednoznačne i najvtipnejších postáv je riaditeľka škôlky Tamara, ktorú v seriáli stvárňuje herečka Zuzana Mauréry.

Sympatická speváčka a herečka Zuzana Mauréry, ktorá sa divákom mení doslova pred očami, začínala svoju kariéru ako šansónová speváčka v relácii Dereš. Taktiež sa objavila v mnohých muzikáloch, ako Mníšky, Niekto to rád horúce, Pomáda či Vlasy. Ako sa zdá, dnes sa 50-ročná hviezda seriálu Oteckovia rozhodla zatočiť s nadbytočnými kilogramami a vo fitku vybila aj posledné deká “navyše”.

Zuzana nikdy nepatrila k obéznym ženám, naopak, roky si udržiavala strednú postavu so ženskými krivkami, pričom na jej dekolte mohli muži vždy oči nechať. Teraz však sympatická umelkyňa prekvapila svojich fanúšikov novou snímkou, ktorú zverejnila na sociálnej sieti Facebook. Na viditeľne schudnutej Zuzke nebadať ani kilo navyše, pričom omladla snáď o 15 rokov. Palec hore!

Zdroj: Facebook/ZuzanaMaurery