Zuzanu Mauréry, jednu z najúspešnejších domácich herečiek, momentálne diváci vnímajú predovšetkým vďaka seriálu Oteckovia, kde sa zhostila postavy riaditeľky základnej školy a dvojnásobnej matky Tamary. Držiteľka ocenenia Slnko v sieti však v minulosti figurovala aj v mnohých ďalších seriáloch, filmoch, ale aj divadelných predstaveniach.

Slovenská herečka Zuzana Mauréry si v priebehu svojej kariéry získala vernú základňu fanúšikov, ktorí ju sledujú aj na sociálnej sieti. A práve tých pred pár dňami poriadne zmiatla. 51-ročná umelkyňa totiž zverejnila fotografiu z natáčania jedného z mnohých seriálov, kde účinkovala. K spomienkovému záberu, na ktorom rodí, pritom dopísala: ,,Je to tu?!“

Priaznivci sympatickej brunetky tak nadobudli dojem, že herečka je tehotná alebo už porodila. ,,Ty si tehotná? Budeš mať bábo? Ty si bola tehotná? Bude to chlapček alebo dievčatko?“ zneli zvedavé otázky pod príspevkom. Hviezda zo seriálu Oteckovia tak nevinným záberom z minulosti vyvolala hotové šialenstvo. A povedzme si úprimne, zdieľala by Zuzana, ktorá si prísne stráži súkromie, skutočnú fotografiu z pôrodnej sály?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/zuzana_maurery  |  Foto: Instagram/zuzana_maurery, Facebook/Anketa OTO, Lenka Hatasova Photography