Slovenská influencerská dvojica Zuzana Strausz Plačková a René Strausz tvoria idylický pár. Avšak nie vždy vládla v ich vzťahu idylka, dvojica si v minulosti prešla ťažkou skúškou zvanou nevera.

Kto chce ešte viac nahliadnuť do súkromia kontroverznej dvojice, od nedele má možnosť sledovať jej novú šou s názvom My. Zuzana a René budú postupne na platforme Herohero odhaľovať zaujímavosti zo svojho života, ktoré si dovtedy strážili u seba doma.

plačková

Hneď v úvodnej epizóde zazneli slová o nevere, ktorá vzťah úspešných podnikateľov v roku 2013 naštrbila natoľko, že sa rozišli. ,,Vidíš, láska. Povedal by si pred 14 rokmi… My sme 14 rokov spolu, chápete? Štrnásť rokov a deväť rokov manželia,” hovorí Plačková na záberoch, ktoré zazdieľal na svojom Instagrame René. ,,Tam bola taká prestávočka. Ročná,” upresnil ju manžel.

Bude mať dcérku? Zuzana Plačková zverejnila prekvapivú foto!

,Áno, môžeš povedať, že si ma podvádzal. Že sme sa rozišli,” šokovala Zuzana. ,,Ty kokos, mohla si na mňa vytiahnuť toto teraz?” zasmial sa zaskočený otecko spoločného syna Diona, ktorý je pre manželov už viac ako rok tým najväčším šťastím.