Zuzana Žilinčíková alias Zuzanita je ženou, ktorá je ochotná splniť svojmu mužovi aj tie najtajnejšie priania. Známa influencerka si kvôli partnerovi nechala prepichnúť bradavky, čo ale krátko nato oľutovala.

Pred viac ako mesiacom Zuzanita na Instagrame priznala, že pri príležitosti výročia sa svoju polovičku rozhodla potešiť piercingami na intímnych miestach. Netajila sa ani tým, že odvahu zbierala naozaj dlho.

Prešlo päť týždňov a mamička 8-mesačnej dcérky Aurory si dala ozdoby z prsníkov preč. Dôvodom bola práve jej milovaná ratolesť. ,,Moje “prekvapenie” v bradavkách pre drahého moc dlho nevydržalo. Keďže mám malé dieťa, čo nosím na rukách alebo v nosiči, tak je to dosť nepraktické skrášlenie tela. Keď ma niečo obmedzuje v pohodlí s mojou dcérou, tak to musí ísť preč!!! A tak som si to napriek smutným očiam drahého dala dole,” uviedla Zuzanita, ktorá pred partnerovým šťastím uprednostnila šťastie ich dievčatka.

Zuzanita ho konečne ukázala: TOTO je zadok za 15-tisíc eur!

,,Zachytávalo sa mi to všade a o všetko. Dokonca aj spoločná sprcha či kúpanie s dcérkou prestalo byť príjemným zážitkom. Z mojej vlastnej skúsenosti, novopečeným mamičkám nedoporučujem takto prekvapiť muža,” odkázala na záver známa silikónová kráska.

Zdroj/Foto: Instagram/z.u.z.a.n.i.t.a