Televízna relácia Bez servítky momentálne zažíva mimoriadny boom, pričom kontroverzní súťažiaci lákajú k obrazovkám čoraz väčšie množstvo divákov. Uplynulý týždeň sa im okrem iných predstavila aj bývalá hviezda TV JOJ, ktorá na seba svojho času strhla pozornosť v zoznamovacej šou Take Me Out.

Zuzana Žilinčíková, ktorú fanúšikovia poznajú predovšetkým ako neprehliadnuteľnú Zuzanitu, zabávala pred pár rokmi Slovákov svojimi štipľavými poznámkami vo vzťahovej šou Take Me Out. Tento raz sa blondínka postavila k hrncom, aby ohúrila svojich hostí fantastickým menu, avšak diváci si na nej všimli aj zásadné estetické úpravy.

Hviezdička, ktorá sa netají záľubou v plastických operáciách, tak nepredviedla len gigantický dekolt, ale aj čerstvo upravené pozadie či výrazné pery. ,,Nechápem, prečo ľudia (najmä ženy) ohovárajú, čo sa dá. Však keď má žena čo ukázať, tak nech ukáže! Už skoro každá druhá má silikóny a tie, čo nie, tak určite o tom aspoň raz uvažovali. Dôležité je, že ja som so svojim telom spokojná,“ uviedla Zuzana. Viete si však predstaviť, ako kráska vyzerala bez akýchkoľvek zásahov odborníkov? Na týchto fotkách ju nespoznáte!

Zuzanitu pred 10 rokmi môžete vidieť aj >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG//z.u.z.a.n.i.t.a, TV JOJ, FB